قیمت تور باکو (آنچه درباره قیمت تور باکو باید بدانیم)

قیمت تور باکو یکی از مهمترین عوامل تأثیرگذار بر انتخاب نوع تور و روش سفر می باشد. در واقع افراد بر اساس قیمت تور های مختلف و بودجه ای که در اختیار دارند تور مورد نظر خود را انتخاب می کنند. به دلیل اهمیت بالای این موضوع قصد داریم تا در ادامه به طور مفصل به این موضوع بپرازیم.

قیمت های تور باکو

شهر باکو یکی از شهر های بسیار زیبا و توریست پذیر در خاورمیانه می باشد که دلیل آن طبیعت بی نظیر این شهر می باشد از طرف دیگر وجود آثار فرهنگی  و تاریخی و همچنین بافت سنتی که در این شهر وجود دارد در کنار بافت مدرن و پیشرفته ای که در دهه های اخیر بخصوص بعد از کشف میدان نفتی این شهر که تآثیر شگفت انگیزی در پیشرفت آن داشته باعث ایجاد فضایی جالب از تلفیق بافت سنتی و مدرنیته در این شهر شده که نظر همگان را به خود جلب می کند و سالانه افراد زیادی را ترغیب به سفر کردن به این شهر زیبا می کند.

اما از آنجایی که می دانید مسافرت های خارجه هزینه های بالایی داشته به همین دلیل اکثر افراد در تصمیم گیری برای سفر به این شهر دچار تردید می شوند. یکی از راه های ارزان و بصرفه برای تجربه کردن سفر به این شهر زیبا استفاده از تورهای مسافرتی با قیمت های متنوعی میباشد که آژانس های مسافرتی در اختیار شما قرار می دهند. استفاده از تور باکو مزیت های بسیار زیادی دارد که از جمله ی آنها می توان به کاهش چشمگیر هزینه های سفر، صرفه جویی در زمان شما، داشتن آرامش فکری و آسودگی خیال در حین سفر و… اشاره کرد.

قیمت تور باکو به عوامل مختلفی از جمله روش سفر شما (هوایی، زمینی، با قطار و…) ، نوع خدمات دهی آژانس مسافرتی مربوطه، مدت زمان تور، فصلی که برای سفر باکو انتخاب میکنید، مبدأ سفر شما و… بستگی دارد که شما با توجه به بودجه ای که در اختیار دارید از بین گزینه هایی که آژانس های مسافرتی در اختیار شما قرار می دهند تور مورد نظر خود را انتخاب می کنید.

قیمت تور باکو رسان سیر آسیا 03

قیمت تور باکو بر اساس انواع

روش های مختلفی برای مسافرت باکو وجود دارد که هر کدام دارای قیمت های متفاوتی می باشد.

قیمت تور باکو هوایی:

اگر قصد دارید که در کوتاه ترین زمان به مقصد خود یعنی شهر باکو برسید بهترین روش استفاده از تور باکو هوایی می باشد. قیمت تور باکو هوایی نسبت به بقیه ی روش ها بیشتر بوده ولی در عین حال بسیار راحت تر و با کیفیت بالاتری می باشد در تور باکو هوایی حداکثر زمان سفر شما بین دو تا سه ساعت می باشد و همچنین خدماتی مانند استقبال فرودگاهی و انتقال وسایل شما تا محل اقامتتان بر عهده آژانس مسافرتی می باشد.قیمت تورهای هوایی باکو متفاوت می باشد و معمولا از بالای ۲ میلیون تومان شروع شده و تا ۱۰ یا ۱۱میلیون تومان و یا حتی بیشتر افزایش میابد.

قیمت تور باکو زمینی:

اگر عجله ای در رسیدن به مقصد خود ندارید و همچنین به دنبال مسیر ارزان تری برای سفر باکو می باشید استفاده از تور باکو زمینی به شما پیشنهاد می شود. تور باکو زمینی نسبت به تور باکو هوایی ارزانتر بوده و همچنین با استفاده از آن شما می توانید از مناظر طبیعی بسیار زیبایی که در مسیر رفتن به شهر باکو بوده استفاده کرده و لذت ببرید قیمت تور زمینی به صورت تقیریبی بین یک میلیون تا ۵ میلیون تومان میباشد. تور باکو زمینی به دو صورت می باشد یا به وسیله اتوبوس و یا به وسیله قطار.

 

قیمت تور باکو رسان سیر آسیا 02

قیمت تور باکو زمینی با اتوبوس:

تور باکو زمینی با اتوبوس ارزان تر از سایر تور ها می باشد. ایران دارای دو مرز مشترک زمینی با کشور آذربایجان می باشد که یکی از انها آستارا می باشد واقع در شهر آستارا که  پر تردد ترین مرز می باشد و دیگری بیله سوار  برای استفاده از این تور اکثر شهرها باید از تهران بگذرند. مرز بیله سوار برای شهرهای واقع در شمال غربی کشور مناسب می باشد. قیمت تور باکو زمینی با اتوبوس بستگی به مبدا حرکت شما و همچنین امکانات تور مورد نظر بستگی دارد.

قیمت تور زمینی باکو با قطار:

تور باکو زمینی با قطار به صورت مستقیم وجود ندارد و برای استفاده از قطار می بایست به مرز آستارا بروید و از آنجا با قطار سفرتان را ادامه بدهید. هزینه ی بلیط قطار بین صد تا دویست هزار می باشد تقریبا که با احتساب هزینه جابه جایی تا مرز آستارا احتمالا هزینه سفر با قطار بیشتر از اتوبوس می شود.

ذکر این نکته لازم می باشد که بر خلاف باور عمومی تور باکو با کشتی وجود نداشته و تنها راه های مسافرت باکو هوایی و زمینی می باشد و راه دریایی برای سفر باکو وجود ندارد.

قیمت تور باکو بر اساس مبدأ

بدون شک یکی از عوامل بسیار تاثیرگذار بر قیمت تور باکو مبدأ حرکت شما می باشد، هرچقدر شهر مبدا شما دورتر باشد قیمت تور شما بیشتر خواهد بود دلیل آن هم مصرف سوخت بیشتر به خصوص در تو باکو زمینی می باشد. برای مثال قیمت تور باکو اصفهان یا قیمت های تور باکو شیراز از قیمت های  تور باکو رشت یا قیمت تور باکو تبریز بالاتر می باشد دلیل آن هم این است که این شهر ها به مرز نزدیکتر هستند و نیازی نیست که مانند دیگر شهر ها به تهران آمده و از آنجا با تور باکو تهران سفر باکو خود را ادامه دهند. به همین ترتیب قیمت تور باکو اردبیل که نزدیک به مرز بیله سوار می باشد و یا قیمت تور باکو آستارا که نزدیک به مرز آستا می باشد نسبت به قیمت تور دیگر شهر ها ارزان تر می باشد.

ارزان ترین قیمت های تور باکو

به طور کلی استفاده از تور برای سفر به باکو هزینه های مسافرت باکو شما را به صورت قابل ملاحظه ای کاهش می دهد،  با این حال قیمت تور بسته به عوامل مختلف متفاوت می باشد. اگر جزو افرادی هستید که قیمت تور باکو برای شما بسیار اهمیت دارد و صرف ارزان بودن قیمت تور باکو برای شما مهم است، بهترین گزینه برای شما استفاده از تور باکو زمینی با اتوبوس می باشد. قیمت تور باکو در تور باکو زمینی بسیار کمتر است نسبت به تور باکو هوایی و تقریبا به نصف میرسد. استفاده از تور باکو زمینی به شما این امکان را می دهد تا علاوه بر کاهش چشمگیر قیمت تور باکو خود بتوانید از منظره و طبیعت بسیار زیبایی که در مسیر شهر باکو وجود دارد استفاده کنید.

 

قیمت تور باکو رسان سیر آسیا 01

قیمت های تور باکو بر اساس امکانات سفر

قیمت تور باکو با امکانات رفاهی که در طول سفر در اختیار مسافرین قرار میگیرد رابطه مستقیم دارد. خدمات رفاهی تور باکو بسته به نوع آژانس های مسافرتی مربوطه و همچنین نحوه سیایست گذاری های آژانس متفاوت می باشد. به طور مثال اگر تور باکو هوایی مد نظر شما باشد با توجه به آژانس مسافرتی مورد نظر امکاناتی از قبیل استقبال فرودگاهی ، گردش در سطح شهر، سرو صبحانه ، ناهار و یا شام، وجود یک تور لیدر فارس زبان جهت راهنمایی شما در طول مسافرت  وبازدید از شهر و.. می تواند در اختیار شما قرار گیرد که این خود بسته به میزان امکاناتی که در اختیار شما قرار می گیرد و همچنین سطح هتل یا سوییتی که برای شما رزرو می شود متفاوت می باشد. همچنین برای تور باکو زمینی نیز نوع هتل یا سوییت رزرو شده برای شما، خدمات رفاهی که از طرف آژانس مسافرتی در اختیار شما قرار میگیرد، نوع اتوبوسی که استفاده می شود و…  بر روی قیمت تور باکو شما تأثیرگذار می باشد.

آژانس مسافرتی رسان سیر آسیا یکی از آژانس های معتبر در زمینه برگزاری تورهای متنوع نه تنها برای شهر باکو بلکه برای مناطق مختلف گردشگری چه داخلی و چه خارجی می باشد. ویژگی بارزی که در آژانس مسافرتی رسان سیر آسیا  قابل مشاهده می باشد ارائه بهترین خدمات با حداقل قیمت ممکن می باشد.  با استفاده از تور باکو این آژانس مسافرتی و همچنین سایر تور های موجود در آن می توانید خاطره ای به یاد ماندنی برای خود و همراهانتان به جای بگذارید.

 

قیمت تور باکو رسان سیر آسیا 04