۵ نکته درباره مزیت تور باکو زمینی که باید بدانید

تور باکو زمینی یکی از مناسب ترین و به صرفه ترین راه های مسافرت به این شهر زیبا و دیدنی می باشد که در آن علاوه بر داشتن سفری ارزان قیمت و راحت ، میتونید از مسیر فوق العاده زیبا و دیدنی این شهر در طی سفر خود نیز لذت ببرید. همچنین تور باکو زمینی به شما این فرصت را می دهد تا با حداقل کردن هزینه های مسافرتی خود بهترین استفاده را از بودجه خود داشته و سفری به یاد ماندنی برای خود و همراهان خود رقم بزنید.

 

تور باکو زمینی

شهر باکو پایتخت کشور آذربایجان می باشد که به دلیل زیبایی وصف نا پذیری که دارا می باشد به عروس قفقاز شهرت پیدا کرده است. یکی از بزرگترین ویژگی های این شهر تلفیق بسیار زیبایی از تاریخ، فرهنگ و مدرنیته می باشد که در آن  وجود دارد، به بیان دیگر شما با سفر کردن به شهر باکو میتوانید در کنار بازدید از مکان های تاریخی و فرهنگی موجود در این شهر و همچنین بافت ها و آثار تاریخی و فرهنگی متعددی که دراین شهر وجود داشته که نشان از قدمت این شهر زیبا دارد شاهد وجود فضای مدرنیته و پیشرفته ای نیز در سطح شهر باشید.باکو یکی از شهرهای بسیار نزدیک به کشور ما برای مسافرت می باشد به همین دلیل این شهر هر ساله پذیرای تعداد زیادی از هموطنان عزیز ما می باشد. همچنین به دلیل جذابیت هایی که دارا می باشد افراد زیادی علاقه مند به گذراندن تعطیلات خود در این شهر می باشند. روش های متنوعی برای سفر به این شهر وجود دارد، از جمله راه های هوایی و مسافرت های زمینی.اگر قصد دارید که در کوتاه ترین زمان به این شهر سفر کنید بهترین روش استفاده از مسافرت هوایی می باشد، اما اگر زمان برای شما مهم نیست و همچنین مقدار هزینه ی مسافرت نیز برای شما مهم می باشد، توصیه ما برای شما استفاده از راه های زمینی برای سفر می باشد زیرا با استفاده از مسافرت باکو زمینی می توانید علاوه بر داشتن سفری ارزان قیمت به این شهر بی نظیر  از زیبایی های فوق العاده موجود در مسیر رسیدن به آن نیز لذت ببرید که وجود این طبیعت زیبا باعث می شود مدت زمان نسبتا طولانی این سفر اصلا خسته کننده نباشد و در نتیجه ی آن در بالا بردن کیفیت سفر شما و همراهانتان به شدت تأثیر گذار خواهد بود.یکی از به صرفه ترین و مناسب ترین روش های سفر باکو زمینی استفاده از تور باکو زمینی می باشد. در تور باکو زمینی شما این فرصت را دارید تا با هزینه ای حداقلی بیشترین استفاده را از وقت خود در این شهر زیبا داشته باشید.

 

تور باکو زمینی رسان سیر آسیا

 

تورهای باکو زمینی از مبدأ های گوناگون

کشور آذربایجان با کشور ایران دارای دو مرز مشترک به نام های آستارا و بیله سوار میباشد. از بین این دو مرز آستارا پر رفت و آمد تر و پر استفاده تر می باشد و دلیل آن هم قرار داشتن این مرز در نزدیکی شهر آستارا بوده که یک شهر تفریحی و گردشگری می باشد. مرز استارا با شهر باکو ۳۵۰ کیلومتر فاصله دارد، استفاده از تور با کو زمینی آستارا برای افراد ساکن در این شهر و شهرهای نزدیک به این شهر مناسب میباشد مدت زمان این سفر سه تا پنج ساعت می باشد. شهر تهران تا شهر استارا ۵۰۰ کیلومتر فاصله دارد و مدت زمان سفر از شهر تهران به آستارا حدود هفت تا هشت ساعت می باشد اگر قصد استفاده از تور باکو زمینی تهران را دارید با احتساب معطلی هایی که در مسیر برای شما پیش می آید مانند توقف اتوبوس برای غذا، یا معطلی هایی که در گذشتن از مرز وجود دارد، و دیگر تاخیرهایی که در طول مسیر تور باکو زمینی پیش می آید در بدترین حالت بعد از چهارده ساعت به شهر باکو می رسید. لازم به ذکر می باشد که  تور باکو به صورت زمینی در دیگر شهرها مانند تور باکو زمینی مشهد، تور باکو زمینی شیراز، تور  باکو زمینی اصفهان و اکثر شهرهای دیگر از تهران می گذرد و ابتدا به تهران امده و از تهران به سمت استارا یا بیله سوار حرکت کرده و از آنجا وارد کشور آذربایجان شده و از آنجا به باکو میروید که مدت زمان سفر شما بسته به فاصه شهر مبدأ شما تا باکو تفاوت خواهد داشت. به طور مثال فاصله  اصفهان تا آستارا حدود ۹۵۰ کیلومتر بوده که این به این معنا می باشد که مدت زمان تور باکو زمینی اصفهان حدود سیزده تا چهارده ساعت می باشد، یا اینکه فاصله شیراز تا آستار حدود ۱۴۳۰ کیلومتر بوده و زمان تور باکو زمینی شیراز حدود هجده تا نوزده ساعت می باشد و……

دومین مرز مشترک کشور آذربایجان با ایران مرز بیله سوار واقع در استان اردبیل می باشد که حدود ۲۰۰ کیلومتر با باکو فاصله دارد، این مرز مسیر مناسبی برای شهر های شمال غربی کشور برای تور باکو زمینی می باشد و کسانی که قصد استفاده از تورهایی مانند تور باکو زمینی اردبیل، رشت یا تور باکو زمینی تبریز و… را دارند می توانند از این مرز استفاده کند که مسیر خوب و با امکانات مناسب برای وسایل نقلیه مانند چایگاه های سوخت و یا رستوران های متنوع برای توقف می باشد. انتخاب مرز مورد نظر برای تور باکو زمینی بستگی به آژانس مسافرتی و همچنین فاصله ی شهر مبدا با هرکدام از مرزها دارد. به طور مثال تور باکو زمینی رشت یا تور باکو آستارا به دلیل نزدیکی به مرز آستارا از مرز آستارا قالبا استفاده می کنند و همچنین طورباکو زمینی اردبیل از مرز بیله سوار غالبا استفاده میکنند.

ذکر این نکته لازم است که مسیر مسافرت باکو زمینی از مرز آستارا با مسافرت باکو زمینی از مرز بیله سوار فقط در ابتدای مسیر یعنی قبل از وارد شدن به مرز کشور آذربایجان و ابتدای ورود به آن متفاوت می باشد و بعد از آن مسیر مشترکی برای رفتن به شهر باکو استفاده میکنند. همچنین ساعت کاری هر دو مرز به صورت ۲۴ ساعته می باشد در نتیجه انتخاب مرز مورد استفاده برای سفر باکو زمینی بستگی به سلیقه شخصی شما خواهد داشت.

 

تور باکو زمینی با رسان سیر آسیا

 

قیمت تور باکو زمینی

قیمت تورهای باکو زمینی به عوامل مختلفی از جمله مدت زمان اقامت در این شهر، نوع محل اقامتی که در نظر گرفته شده، هرینه های حمل و نقل شهری، نوع خدمات رفاهی که از طرف آژانس مسافرتی در اختیار شما قرار میگیرد، هزینه بنزین، فصل انتخابی شما برای سفر و… بستگی دارد.

لازم به ذکر است که یک سری هزینه ثابت برای مسافرت باکو زمینی وجود دارد از جمله هزینه ی تهیه ی پاسپورت و ویزا، عوارض خروج از کشور و … که اینها به صورت ثابت برای همه ی روش های مسافرت باکو زمینی وجود داشته ولی بقیه هزینه ها متغییر می باشد.

 

امکانات تورهای باکو زمینی

امکاناتی که در تور باکو زمینی در اختیار مسافرین قرار میگیرد بسته به نوع آژانس مسافرتی متفاوتی می باشد، ولی در کل هزینه ی رزرو هتل، اپارتمان، سوییت و …. و همچنین هزینه رزرو بلیط رفت و برگشت اتوبوس بر عهده ی آژانس های مسافرتی می باشد همچنین سرو صبحانه و بسته به نوع خدمات دهی آژانس مسافرتی ناهار و شام بر عهده ی آژانس مسافرتی می باشد. علاوه بر این هزینه ی رفت و آمد و گردش در سطح شهر نیز بر عهده ی آژانس مسافرتی می باشد که با در اختیار قرار دادن یک ون یا مینی ون و همچنین یک تور لیدر فارس زبان این کار را انجام میدهد. شما میتوانید با استفاده از تور باکو زمینی از تجربه ی سفری گروهی و با امکانات مناسب لذت ببرید.

آژانس مسافرتی رسان سیر آسا با فراهم کردن تور باکو به صورت زمینی با امکانات و قیمت مناسب یکی از معتبر ترین و مناسب ترین انتخاب ها برای تور باکو زمینی شما می باشد. این شرکت از یک طرف با فرآهم کردن خدمات رفاهی مناسب در طول مسافرت و از طرفی دیگر با دریافت حداقل هزینه ی ممکن برای تور باکو زمینی به شما فرصت تجربه ی سفری به یاد ماندنی به این شهر زیبا را می دهد.

 

قیمت تور باکو زمینی رسان سیر آسیا